Wersja domyślna Wysoki kontrast

Grafik zajęć


  poniedziałek
2022-11-28
wtorek
2022-11-29
środa
2022-11-30
czwartek
2022-12-01
piątek
2022-12-02
sobota
2022-12-03
niedziela
2022-12-04
09:00
BILET 135 MINUT
09:00 - 11:00
120min
BILET 75 MINUT
09:00 - 10:00
60min
LaserPark
09:00 - 09:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
09:00 - 11:00
120min
BILET 75 MINUT
09:00 - 10:00
60min
LaserPark
09:00 - 09:45
45min
info 
10:00
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
10:00 - 12:00
120min
BILET 75 MINUT
10:00 - 11:00
60min
LaserPark
10:00 - 10:45
45min
info 
11:00
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
11:00 - 13:00
120min
BILET 75 MINUT
11:00 - 12:00
60min
LaserPark
11:00 - 11:45
45min
info 
12:00
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
12:00 - 14:00
120min
BILET 75 MINUT
12:00 - 13:00
60min
LaserPark
12:00 - 12:45
45min
info 
13:00
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
13:00 - 15:00
120min
BILET 75 MINUT
13:00 - 14:00
60min
LaserPark
13:00 - 13:45
45min
info 
14:00
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
14:00 - 16:00
120min
BILET 75 MINUT
14:00 - 15:00
60min
LaserPark
14:00 - 14:45
45min
info 
15:00
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
15:00 - 17:00
120min
BILET 75 MINUT
15:00 - 16:00
60min
LaserPark
15:00 - 15:45
45min
info 
16:00
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
16:00 - 18:00
120min
BILET 75 MINUT
16:00 - 17:00
60min
LaserPark
16:00 - 16:45
45min
info 
17:00
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
17:00 - 19:00
120min
BILET 75 MINUT
17:00 - 18:00
60min
LaserPark
17:00 - 17:45
45min
info 
18:00
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
18:00 - 20:00
120min
BILET 75 MINUT
18:00 - 19:00
60min
LaserPark
18:00 - 18:45
45min
info 
19:00
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
BILET 135 MINUT
19:00 - 21:00
120min
BILET 75 MINUT
19:00 - 20:00
60min
LaserPark
19:00 - 19:45
45min
info 
20:00
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
BILET 75 MINUT
20:00 - 21:00
60min
poniedziałek 28.11.2022
  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

wtorek 29.11.2022
  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

środa 30.11.2022
  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

czwartek 01.12.2022
  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

piątek 02.12.2022
  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

sobota 03.12.2022
  • 09:00 - 10:00

    BILET 75 MINUT

  • 09:00 - 11:00

    BILET 135 MINUT

  • 09:00 - 09:45

    LaserPark

  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

niedziela 04.12.2022
  • 09:00 - 10:00

    BILET 75 MINUT

  • 09:00 - 09:45

    LaserPark

  • 09:00 - 11:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 11:00

    BILET 75 MINUT

  • 10:00 - 12:00

    BILET 135 MINUT

  • 10:00 - 10:45

    LaserPark

  • 11:00 - 12:00

    BILET 75 MINUT

  • 11:00 - 11:45

    LaserPark

  • 11:00 - 13:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 14:00

    BILET 135 MINUT

  • 12:00 - 12:45

    LaserPark

  • 12:00 - 13:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 14:00

    BILET 75 MINUT

  • 13:00 - 13:45

    LaserPark

  • 13:00 - 15:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 14:45

    LaserPark

  • 14:00 - 16:00

    BILET 135 MINUT

  • 14:00 - 15:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 15:45

    LaserPark

  • 15:00 - 16:00

    BILET 75 MINUT

  • 15:00 - 17:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 18:00

    BILET 135 MINUT

  • 16:00 - 17:00

    BILET 75 MINUT

  • 16:00 - 16:45

    LaserPark

  • 17:00 - 18:00

    BILET 75 MINUT

  • 17:00 - 17:45

    LaserPark

  • 17:00 - 19:00

    BILET 135 MINUT

  • 18:00 - 19:00

    BILET 75 MINUT

  • 18:00 - 18:45

    LaserPark

  • 18:00 - 20:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 20:00

    BILET 75 MINUT

  • 19:00 - 21:00

    BILET 135 MINUT

  • 19:00 - 19:45

    LaserPark

  • 20:00 - 21:00

    BILET 75 MINUT

Legenda

wolne miejsca i możliwość rezerwacji miejsc
brak wolnych miejsc i możliwości rezerwacji miejsc